سرخط خبرها
خانه » سبک زندگی » زندگی » چند نکته طلایی درباره ی موی آقایان
مدل مو مردان
مدل مو مردان

چند نکته طلایی درباره ی موی آقایان

چند نکته طلایی درباره ی موی آقایان

 

مدل مو مردان
مدل مو مردان

 

اگر چه لباس و کفشی که هرکس می پوشد مهمترین بخش ظاهر اوست، اما آقایان معمولا اهمیت مدل موی خود را فراموش می کنند. بسیاری از مردان از حالت موی خود نگران هستند و زمانی که با موی بدشکل از خواب بیدار می شوند عصبانی می شوند. با این وجود اصلاح موی مناسب و مدل موی خوب می تواند این مشکل را تا حدی حل کند ما در این جا نکاتی را در مورد مدل های موی جدید برای شما یادآوری می کنیم . آیا هر فصل مدل موی خود را تغییر بدهیم؟ چرا نه؟ لباس ها تغییر می کند، بنابراین مدل مو هم می تواند تغییر کند. اما فراموش نکنید که تنها به دنبال مویی بروید که به صورت و فیگور شما هم بیاید. اگر مدل موی خروسی با جلوی سر ایستاده و بلند (faux hawk) در یک فصل مد شده است، به این معنی نیست که کسی که صورت بلند و کشیده ای دارد ایم مدل مو را انتخاب کند.

آیا سن انتخاب مدل مو را محدود می کند؟

سن در این مورد کاملا بی ربط است، مدل مو بستگی به نوع مو و سلیقه ی شخصی دارد که از آن استفاده می کند. بسیاری از افراد مسن و میانسال هستند که کاملا شیک و مد به نظر می رسند. بنابراین سن ارتباطی به این موضوع ندارد . البته مطمئنا پدر بزرگ شما مدل موی خروسی نمی گذارد! اما می تواند از مدل های جدید و جالبی که به او می آید استفاده کند.

مدل مو مردان
مدل مو مردان

مدل های موی کلاسیک مردانه

انواع مدلهای کلاسیک مو وجود دارد اما یکی از مدل های مو کلاسیک که امروزه هم بسیار رایج است مدل موی پریشان (textured) است. این مدل مو شما را طوری نشان میدهد که انگار تازه از خواب بیدار شده اید؟ اما مدلی جالب و  زیبا دارد.

چه مدل موهایی به مراقبت کمتری نیاز دارد؟

مدل موهایی که به مراقبت کمتری نیاز دارد، نتیجه اصلاح موی درست و مناسب است. آرایشگر شما باید بتواند آرایش مناسب مو را بر اساس شکل صورت و فیگور شما انجام بدهد. چه شما یک صورت کشیده داشته باشید یا صورتی پهن و استخوانی- هم چنین باید به فرم و بافت موی شما توجه کند. با اصلاح موی مناسب نیاز کمتر به مراقبت از مو وجود دارد. اما مدل مویی که به رسیدگی بیشتری نیاز دارند معمولا مدل موهایی است که به خوبی انجام نشده است و باید به کاربردن مواد آرایشی بسیار به شکل خاصی دیده شود. بنابراین آرایش موی بد باعث می شود که از مواد آرایشی زیاد استفاده نکنیم تا ظاهر موی دلخواه خود را داشته  باشیم.

پایان.

درباره ی admin

همچنین ببینید

نحوه مدیریت هزینه های زندگی

نحوه مدیریت هزینه های زندگی

نکاتی برای مدیریت هزینه های زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *