سرخط خبرها
خانه » مجله موفقیت » روانشناسی » بگویید چه رنگی را دوست دارید تا بگیم کی هستید؟
روانشناسی رنگها
روانشناسی رنگها

بگویید چه رنگی را دوست دارید تا بگیم کی هستید؟

بگویید چه رنگی را دوست دارید تا بگیم کی هستید؟

روانشناسی رنگها
روانشناسی رنگها

قهوه ای
قابل اعتماد
اگر رنگ قهوه ای را دوست دارید، کاملا می توان روی شما حساب باز کرد. باثبات، شاعر پیشه و کمی فیلسوف وار هستید. به ندرت تغییر عقیده می دهید با آن که کمتر تصمیم می گیرید اما هر بار که تصمیم بگیرید، آن را عملی می کنید.
شما در نگهداری پول و اسرار دیگران کاملا قابل اعتماد هستید، میل دارید پیوسته در عالم خودتان باشید و گاهی اوقات با اطرافیان خود رفتار خشونت آمیزی در پیش می گیرید. در عشق هرگز بدبین و تند نیستید.

خاکستری
احساس بی نیازی
این رنگ مظهر چشم پوشی از خوشی های دنیاست. کسانی که به این رگ علاقه مند هستند در زندگی احساس رضایت می کنند. خاکستری رنگ عقل است و جوانانی که به این رنگ ابراز علاقه می کنند، در واقع خود را هم شان و هم طراز اشخاص کنهسال می دانند و در زندگی اغلب از نظر فکر و ایده به آنها برتری دارند؛ خیلی آسان مورد توجهشان قرار خواهند گرفت.

پرتغالی
صداقت
رنگی است که ترکیبی و آنهایی که این رنگ را رنگ دل خواه خود می دانند، که به نفس نیستند. اجتماعی و خوش خلق اند و با مردم خوب رفتار می کنند. نفوذ در این افراد مشکل است کسی که او را دوست بدارد، می تواند با آنها به آسانی ازدواج کنند اگر با کسی دوستی کنند، صداقت و فداکاری دارند.

سبز
کنجکاوی
رنگ سبز، طبیعت و تازگی است. اگر به این رنگ علاقه دارید، زندگی با شما آسان است.
نقطه اشتراک فراوانی با افراد علاقه مند به رنگ پرتقالی دارید. روابط شما با دیگران بر پایه اصول و قرارداد است. دوست ندارید در زندگی تان حوادثی به وقوع بپیوندد اما کنجکاوانه به ماجراهای زندگی دیگران توجه دارید.

فیروزه ای
اسرار آمیز  و پند ناپذیر
دوستداران این رنگ اسرار آمیزند و احساسات و کارهای شخصی خود را به خوبی اداره می کنند.
پشتکار دارند و با ثبات هستند و به نصایح دیگران در مورد کارهای خود کمتر توجه دارند. فیروزه ای معمولا رنگ مورد علاقه خانم هاست.

سیاه
خوش ذوقی و ظرافت طبع
این رنگ بر خلاف عقیده همگان، رنگ نامیدی و عزا نیست، بلکه نشانه خوش ذوقی و ظرافت طبع است. اگر از دوستداران این رنگ هستید، مسلما به شخصیت اطرافیان خود احترام می گذارید و برای آنکه دیگران را با ارزش و برجسته نشان دهید از هیچ گونه کمکی به آنها دریغ نمی کنید. هرگز خود را به  دیگران تحمیل نمی کنید. همچنین عقاید و نظرات دیگران را به آسانی می پذیرید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

موادغذایی برای کسانی که میخواهند چاق شوند

موادغذایی برای کسانی که میخواهند چاق شوند

موادغذایی برای کسانی که میخواهند چاق شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *