سرخط خبرها
خانه » سبک زندگی » پوشش » شیک پوشی و بارداری
بارداری
بارداری

شیک پوشی و بارداری

لباس مناسب برای خانم های باردار

لباس بارداری
بارداری

•    پیدا کردن لباس مناسب برای یک مهمانی رسمی، دلمشغولی هر زنی است، اما هنگامی زنی باردار است، این دل مشغولی به نگرانی تبدیل می شود. اگر شما هم باردار هستید و در فکر تهیه لباس برای مهمانی های خانوادگی هستید به جای هیجان و استرس فقط چند نکته را در نظر داشته باشید تا بتوانید لباس شیر و مناسبی را انتخاب کنید برای یک انتخاب درست، نکات زیر را رعایت کنید تا همه شیک پوشی شما را تحسین کنند.

۱-    اگر می خواهید به یک مهمانی بزرگ مثل مراسم عروسی، نامزدی و یا مجلس رسمی دیگر بروید، ابتدا باید یک پیراهن مناسب شب که بهتر است از هارمونی رنگ های تیره باشد، انتخاب و سعی کنید این پیراهن تزئینات لازم را در قسمت بالا و پایین داشته باشد، اما اگر به یک مهمانی عصرانه دعوت شده اید یک دامن و یا شلوار مشکی انتخاب خوبی است، به خصوص اگر تزئیناتی در حاشیه دامن وجود داشته باشد. بلوزهای و تونیک هایی از ابریشم و گیپورهای زیبا که طراحی های دستی، مانند مروارید دوزی و سنگدوزی بر روی آن آنجام شده است را با این دامن و یا شلوارتان ست کنید.

۲-    اگر دامن و یا لباس شب تان تا زانو است و می خواهید جوراب بپوسید، از جوراب های بلند سیاه و دودی با طرح های زیبا انتخاب کنید.

۳-    کفش مناسبی که پاشنه آن زیاد بلند نباشد و پا در آن راحت باشد، تهیه کنید و با یک کیف دستی بزرگ، آن را ست کنید. کیف شما می تواند چشم ها را از سمت شکمتان به طرف خود بکشد.

۴-    توجه دیگر را از شکم تان به وسیله گردنبند، گوشواره، جواهرات و زیور آلات درخشنده که شما را در لباس تان شیک نشان دهد، انتخاب کنید.

۵-    برای این که توجه دیگرآن به قسمت بالای خود جلب کنید از آرایش صورت کمک بگیرید. سایه های براق را برای آرایش چشم هایتان به کار ببندید. خط چشم پررنگ و ریمل را فراموش نکنید ولی اغراق نکنید. یادتان باشد اگر آرایش غلیظی داشته باشید ممکن است به جای زیبا تر شدن زشت به نظر برسید!

۶-     اگر موهای بلند دارید یک شنییون شیک و زیبا با تزیئنات نگین دار براق و یا گل های خوش رنگ زیبا نگاه ها را به سوی خود جلب می کند از تل ها و سنجاق های تزئینی زیبا و درخشنده استفاده کنید.

۷-    یک مانتو براق و یا پالتو پشمی شیک و ظریف، در هارمونی رنگ های تیره بپوشید وسعی کنید از مدل های بلند تر استفاده کنید.

پایان.

درباره ی admin

همچنین ببینید

علت جیغ زدن کودک نوپا و روش صحیح برخورد با آن

علت جیغ زدن کودک نوپا و روش صحیح برخورد با آن

جیغ زدن کودک برخی مواقع به خاطر دردهای جسمی است که حس می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *