آخرین مطالب

غذاهایی که روزانه باید بخورید تا سرطان نگیرید
به جای سس مایونز
⁉️چرا روغن زیتون؟
سلامتی زنان
دانستنی مردانه
منشا بیماری MS چیست ؟!
صبحانه ی مفید
اشتباهات موقع خواب
شناسایی بیماری از طریق دهان ودندان
موز بمب انرژی
موادغذایی برای کسانی که میخواهند چاق شوند
ضدافسردگی
خواص سیر
خواب راحت با لیمو ترش
مزاج خود را بشناسید
میوه به جای شام
چگونه با صبحانه خوردن لاغر شویم
مقدمه ای بر حافظه و تقویت ش
همه چیز درباره چای
نژاد خالص سرابی
مراحل صحیح مسواک زدن

از ریمل تا مژه های بلند

از ریمل تا مژه های بلند

 

ریمل

ریمل

بعد از رژلب، ریمل مهم ترین وسیله آرایشی شماست. به کار بردن ریمل باعث درشتی چشم ها و جلوه دار شدن مژه هایتان می گردد. به جز تنوع رنگ، ریمل ها انواع مختلفی دارند، ضخیم کننده، بلند کننه، حجم دهنده،پر کننده، ضد آب و معمولی.

 

روشهای ریمل زدن برای جلا دادن چشم شما اهمیت به سزایی درد. باید توجه داشته باشید ریمل شما تمام سطح مژه، از ریشه تا نوک آن را بپوشاند. برای مژه های بالا، قبل از کشیدن برس ریمل روی مژه ها، میله ریمل را روی پایه های مژه تان بمالید تا به اندازه کافی رنگ روی مژه هایتان بنشیند. سپس این رنگ را با استفاده از برس ریمل، از پایین تا بالای مژه به خوبی بکشید. اگر این کار را با دقت انجام دهید، مژه هایی زیبا با نوک جدا از هم خواهید داشت.

ریمل

ریمل

هنگام ریمل زدن  به مژه های پایین، میله ریمل را به صورت عمودی نگه داشته و آن را به سمت راست و چپ حرکت دهید. مراقب باشید که زیر چشمتان را لک نکند. وقتی می خواهید بیش از یک بار ریمل بزنید، شانه مژه ها بین ریمل زدن ها باعث می شود مژه های شما به هم نچسبد. اگر ریمل شما نوست و میزان ریمل روی میله آن زیاد است، اضافه آن را با دستمال پاککنید. اگر می  خواهید ماده ریمل بیشتر روی برس آن بنشیند، برس را داخل ظرف بچرخانید. هیچوقت آن را در ظرف ریمل بالا و پایین نکنید، چون باعث می شود ریمل در داخل ظرف زوتر خشک شود


    پست الکترونیکی خود را بدون www وارد کنید.

  • تلگرام